SPORT

Kamper Benimar

Seria Sport

Seria kamperów Benimar Sport to symbol przestronności i wygody. Z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji, te kampery oferują przemyślane rozwiązania, które zapewniają nie tylko maksymalną wygodę, ale także dużą pojemność. Ich klasyczny, ale nowoczesny design wnętrza sprawia, że są one idealnym towarzyszem podróży dla rodzin, które cenią sobie komfort i funkcjonalność. Dzięki pojemności do 6 osób, te kampery są gotowe na każdą przygodę. Dodatkowo, liczne schowki i przestronny salon z rozkładanym stołem zapewniają idealne miejsce do relaksu i wspólnych posiłków podczas podróży. Nie ma lepszego wyboru dla osób chcących podróżować większą grupą lub całą rodziną niż kampery z serii Benimar Sport.

Modele Sport

Sport 340 Essential

Sport 346

Sport 363

Seria Sport

Benimar Sport – więcej przestrzeni, więcej przygód! Odkryj komfort i wygodę podróży dzięki naszym solidnie zbudowanym kamperom. Z nami każda wyprawa staje się rodzinna przygodą, a każdy kilometr jest pełen niezapomnianych chwil. Wybierz Benimar Sport i podążaj za swoimi marzeniami z maksymalnym komfortem i pewnością.

Kampery Sport

Seria kamperów Benimar Sport to połączenie funkcjonalności, wygody i przestrzeni. Bez względu na model, salon zawsze jest gotowy do użytku. Dzięki przedłużeniu stołu można powiększyć przestrzeń do przygotowywania posiłków, pracy lub spotkań rodzinnych czy towarzyskich.

Wnętrza są starannie zaprojektowane, z dbałością o szczegóły, a standardowe wyposażenie obejmuje m.in. zlew, płytę gazową, lodówkę oraz ISOFIX. Opcjonalnie można również zamontować piekarnik gazowy, zapewniając jeszcze większe możliwości kulinarne.

W kamperach serii Sport łazienki są przestronne i praktyczne, wyposażone w oddzielny prysznic z parawanem i koszyk na mydło, zapewniając wygodę podczas podróży. Duże, rozkładane łóżko o szerokości 155 cm gwarantuje komfortowy sen, a dodatkowe łóżka w salonie pozwalają na spanie nawet dla 6 osób, w zależności od modelu.

Kampery z serii Sport charakteryzują się dużą przestrzenią ładunkową, dzięki maksymalnej liczbie antresoli, szafek i szuflad, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca na wszelkie niezbędne rzeczy podczas podróży. Dodatkowo, oświetlenie LED wewnątrz pojazdów zapewnia wydajność i długą żywotność, co sprawia, że podróże są jeszcze bardziej komfortowe i zrównoważone. Seria Benimar Sport to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę i przestrzeń podczas podróży.

Galeria

Kamper Benimar Sport 363 alkowa lodówka
Kamper Benimar Sport 363 alkowa salon
Kamper Benimar Sport 340 Essential Półintegra tył
Kamper Benimar Sport 363 alkowa luk bagażowy
Kamper Benimar Sport 363 alkowa łazienka
Kamper Benimar Sport 363 alkowa exterior

ACK Centrala

ul. Zwycięstwa 11
47-225 Kędzierzyn-Koźle

ACK Warszawa

ul. Górna 7
05-555 Prace Małe

Godziny otwarcia

Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli pomóc spełnić Twoje marzenia!