Klub ack

Jesteś miłośnikiem kamperów, przyczep kempingowych i podróży samochodem? A może po prostu nie lubisz ograniczeń? Jeśli kochasz aktywny wypoczynek i chcesz podróżować na własnych zasadach, to mamy właśnie coś dla CIEBIE!

Zapisz się do klubu

Zloty

Społeczność caravaningowa uwielbia spotkania.

Nowości

Znajdą u nas Państwo prezentacje wszelkiego rodzaju nowinek oraz rozwiązań technicznych. Dzięki nam będziecie na bieżąco z technologią i możecie zaskoczyć innych uczestników kempingu rozwiązaniami, których będą Wam zazdrościć! Śledząc nasze profile, na pewno wśród nowości znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie!

Targi

My jako firma ACK Benimar Polska bierzemy udział we wszystkich największych i najbardziej liczących się wydarzeniach branżowych w Polsce. Na targach handlowych prezentujemy nasze kampery i przyczepy oraz bogaty asortyment naszego sklepu z akcesoriami. Zapraszamy Was do udziału w następnych imprezach.

Promocje

W naszym sklepie https://sklep.ack.com.pl/ znajdziecie Państwo tysiące produktów z branży caravaningowej i nie tylko. Na bieżąco będziemy informować o promocjach i ofertach specjalnych. Każdy klubowicz otrzyma specjalne kody rabatowe na zakupy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do zakupów!

wyprawy, trasy

Zwiedzaj kamperem dowolny kraj w Europie a my pomożemy Ci tego dokonać w bezpieczny sposób. Podpowiemy z jakich tras skorzystać by podróż była przyjemnością a widoki niezapomniane.

Prezentacje i testy

Zapisując się do klubu otrzymasz powiadomienia o najnowszych testach i prezentacjach produktów. Dzięki naszym testom dowiesz się jaki produkt warty jest zakupu. Jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie.

Zapisz się do klubu

W naszej ofercie znajdziesz

Adres

ACK Benimar Polska
47-225 Kędzierzyn-Koźle
Zwycięstwa 11

Firam ACK

Telefon

Sprzedaż kamperów i przyczep
+ 48 601 409 938
+ 48 601 075 228
Serwis kamperów i przyczep
+ 48 663 624 634
+ 48 663 999 677
Sprzedaż akcesoriów caravaningowych
+ 48 721 721 411
+ 48 663 624 634
Sprzedaż części samochodowych
+ 48 695 245 394

E-mail

Sprzedaż kamperów i przyczep
kampery@ack.com.pl
Serwis kamperów i przyczep
serwis@ack.com.pl
Sprzedaż akcesoriów caravaningowych
i części samochodowych
info@ack.com.pl